Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 9 kwietnia 2023

Niedziela, 09 Kwiecień 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 9 kwietnia 2023

1. O, zaiste błogosławiona noc, jedyna, która była godna poznać czas i godzinę zmartwychwstania Chrystusa ( Exultet). Moim drogim parafianom i gościom życzę: Niech Chrystus Zmartwychwstały napełnia Wasze serca pokojem, miłością i nadzieją na każdy dzień.

2. Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego: s. Pawle i osobom, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański, z ustrojenie kwiatami świątyni, dziękuję LSO naszej parafii za posługę przy ołtarzu, p. Organistce za oprawę muzyczną, druhom strażakom za zabezpieczenie naszej D.K. w Wielką Środę, siostrom Dominikankom za przygotowanie i poprowadzenie D.K.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Ofiary przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. W sobotę 15.04. o g. 10.00 spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I komunii. Natomiast w Niedziele Miłosierdzia poświecę Książeczki do nabożeństwa na Mszy św. o 12.00. Po Mszy św. pomodlimy się Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Powrócił do naszej świątyni po renowacji obraz św. Anny Samotrzeć. Teraz czeka nas odbiór wykonanej pracy przez WKZ z Poznania. Chciałbym złożyć podziękowania na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Witkowa- p. Mariana Gadzińskiego i Rady Miasta i Gminy za przyznaną dotację. Po rozliczeniu wszelkich kosztów zostanie przedstawione sprawozdanie.

6. Biuro parafialne czynne w czwartek 19.30-20.00

7. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego.

8. Za tydzień nasza niedziela inwestycyjna. Ofiary jak co miesiąc przekazane są na spłatę dachu plebanii w wysokości 2500 zł.